Firma

Historia firmy

Firma Engel International została założona w 2007 roku. Jej siedziba znajduje się w Białymstoku. Podczas dotychczasowej działalności zyskała ona bogate doświadczenie w zakresie zakładania firm, handlu, dystrybucji, doradztwa dla przedsiębiorstw, merchandisingu, marketingu oraz pośrednictwa w transakcjach B2B.

Założyciel firmy Carsten Engel od ponad 20 lat z sukcesem angażuje się w realizację różnorodnych projektów. W centrum uwagi znajdują się stosunki gospodarcze między Polską i Niemcami. Z zaangażowaniem, w sposób kompetentny i zorientowany na osiąganie celu wspieramy zlecenia napływające z różnych branż do czasu ich całkowitej realizacji. Robią to zarówno dyrektor zarządzający, partner dystrybucji, założyciel firmy, jak i doradca.

Engel International

Kierunek działania Polska – Niemcy – Europa

Engel International
Działalność firmy obejmuje w dużej mierze rynek niemiecki i polski. Jej oferta skierowana jest do zleceniodawców z tych krajów, którzy szukają drogi do nawiązania stosunków z sąsiednim państwem.
Firmie Engel International w sposób szczególny zależy na zawieraniu, poprawianiu i odnawianiu relacji.

Dzięki nawiązaniu współpracy i przyjaźni między partnerami biznesowymi w Niemczech i Polsce rozbudowano sieć kontaktów również w Europie. Wyznajemy ideały europejskie i kierujemy się nimi w swojej działalności. Kiedy tylko zachodzi potrzeba, służymy pomocą i udostępniamy nasze kontakty. Engel International nie zna granic.